pytania

Najczęściej zadawane pytania​

Zebraliśmy tu dla Was odpowiedzi na najczęstsze pytania.
Jeżeli jednak potrzebujecie jakiejś innej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Do przedszkola przyjmowane są Dzieci noszące pampersy. W porozumieniu z rodzicami dla tych Dzieci organizowany jest trening czystości, który będzie prowadzony również przez nich w domu.

Przedszkole ma swój plac zabaw. Plac jest bezpieczny, przestronny, z dużą ilością zieleni. W miejscu tym przedszkolak spełnia swoje fantazje i marzenia.

Przedszkolaki do swoich opiekunek mówią „ciociu”, gdyż dokładamy wszelkich starań,
aby w naszym przedszkolu panowała ciepła i rodzinna atmosfera.

W naszym przedszkolu jest zatrudniony młody, energiczny, kochający pracę z dziećmi, pełen optymizmu personel. Wszyscy nauczyciele pracujący w naszym przedszkolu posiadają pełne kwalifikacje do pracy na tym stanowisku, a pomoce są studentkami pedagogiki.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa przedszkolaków oba obiekty zostały wyposażone w system kamer i wideodomofonów.

Godziny otwarcia przedszkola w okresie wakacyjnym nie ulegają zmianie. W okresie wakacyjnym Dzieci większość czasu spędzają w ogrodzie przedszkolnym, gdzie pod czujnym okiem kreatywnych cioć wypędzają nudę z przedszkola, biorą również udział w wycieczkach, zawodach, konkursach itp.

W okresie wakacyjnych przedszkole ma 2 tygodniową przerwę, termin podawany jest zawsze na początku września.

Dbając o prawidłowy rozwój Dzieci, staramy się, aby przedszkolaki przynajmniej raz dziennie wychodziły na świeże powietrze.

W przedszkolu obowiązuje zakaz podawania leków przedszkolakom.

Tak, wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają się w budynku przedszkola.

Tak, w przedszkolu jest logopeda i psycholog.
Codziennie podczas grupowych zabaw realizowane są również z dziećmi ćwiczenia:
logorytmiczne, artykulacyjne, słuchowe oraz oddechowe.

Przedszkole ma własną kuchnię. Przygotowujemy pełnowartościowe, zbilansowane posiłki, które są dostosowane do potrzeb naszych przedszkolaków.

Informacje na temat wyprawki przedszkolaka znajdziecie Państwo TUTAJ

Możemy w czymś pomóc?

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej.