happy

Przedszkole HAPPY

Przedszkole Happy to nowoczesna placówka oświatowa, w pełni przystosowana do potrzeb dzieci w wieku od 3 roku do 6 lat. Budynek naszego przedszkola został specjalnie zaprojektowany i wybudowany, aby Wasze pociechy mogły się tu w pełni rozwijać.

Nowoczesna placówka oświatowa

Przedszkole zlokalizowane jest w Markach przy ul. Okólnej 39A,  w wolnostojącym budynku. Swoją działalność rozpoczęło 1-go października 2018 r. Budynek jest w pełni przystosowany na potrzeby przedszkola. Przedszkole posiada 6 atrakcyjnych, komfortowych i nowoczesnych sal do nauki i zabawy, szatnie, łazienki i strefę gastronomiczną. Przedszkole HAPPY czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30 – 17:30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych. Dbamy o wszechstronny rozwój Dzieci, proponując im ciekawą ofertę zajęć dodatkowych w ramach czesnego. Dbamy również o adaptację nowo przybyłych przedszkolaków.

przedszkole

Poruszanie po przedszkolu HAPPY jest smart

Aby ułatwić dzieciom sprawne poruszanie w nowym otoczeniu, wewnętrzna przestrzeń przedszkola została podzielona na bloki tematyczne. W każdym z bloków zastosowano inną kolorystykę, co sprawia, że nawet najmniejsi nasi podopieczni z łatwością odnajdują miejsca, do których mają trafić. Dodatkowym elementem ułatwiającym komunikację są nazwy grup, ściśle powiązane z elementami wystroju. Grupa „Kropeczek” ma na ścianach i drzwiach od swojej sali kropeczki. A zygzaczki na   ścianach kto ma? Zgadnijcie sami 🙂

Komfortowa infrastruktura

Przy każdej z sal znajdują się przestronne szatnie oraz komfortowe pomieszczenia sanitarne. Przedszkole posiada własną kuchnię, w której każdego dnia przygotowywane są posiłki zaspokajające potrzeby żywieniowe naszych przedszkolaków. Mamy też oddzielną stołówkę, w której dzieci o stałych porach dnia spożywają posiłki: śniadanie, zupę, II danie  i podwieczorek. Dodatkowo przedszkole wyposażono w innowacyjne wideo instalacje, umożliwiające przywoływanie podopiecznych przez ich opiekunów. Wejście do przedszkola zabezpieczone kontrolą dostępu z wideo domofonem.

przedszkole infrastruktura

Zabawy na świeżym powietrzu

Ruch na świeżym powietrzu to podstawa rozwoju każdego dziecka. Aby nasi podopieczni mogli się „wyszaleć” posiadamy 500 m² własnego ogródka przedszkolnego. Nasz plac zabaw wyposażony jest w bezpieczny i profesjonalny sprzęt rekreacyjno-zabawowy (wielofunkcyjny zestaw zabawowy). Do dyspozycji dzieci przedszkole oferuje też gokarty i jeździki. Kolorowy i przestronny plac zabaw zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu i zachęca do zabawy.

Miejsce wspaniałych zabaw i nauki

Codziennością w przedszkolu HAPPY są ciekawe wydarzenia, takie jak: teatrzyki, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty plastyczne prowadzone przez prawdziwych plastyków.
Pamiętamy o ważnych datach i organizujemy urodziny dla Dzieci, imprezy okolicznościowe  i akademie tematyczne. Nasze przedszkolaki uczestniczą w zawodach sportowych i konkursach plastycznych. Organizujemy dni otwarte dla dzieci i ich rodziców, co pozwala na wiekszą integrację. Wszystkie te działania są wspierane przez sztab wspaniałych, ciepłych i uśmiechniętych wychowawców, którzy posługują się innowacyjnymi technikami, programami i metodami pracy.

przedszkole urodziny

Czytanie jest HAPPY

Przedszkole HAPPY jest uczestnikiem kampanii społecznej „Cała Polska czyta Dzieciom”. Kampania skierowana do rodziców i wychowawców ma na celu rozwijanie nawyku czytania już u tak małych dzieci. Co najmniej 20 minut dziennie czytamy naszym przedszkolakom. Metoda ta wspomaga rozwój psychiczny i umysłowy, pobudza wyobraźnię, a zarazem jest przyjemną formą spędzania wspólnie czasu dostarczając radości odkrywania świata poprzez czytelnictwo.

Zachęcamy także rodziców, by w domu czytali ze swoimi dziećmi. Jest to niezapomniany czas budujący wspólne relacje i pozostający we wspomnieniach do końca życia.